Płatności, regulamin

Płatności:

Konsultacja psychologiczna: 130 zł – 50 minut

Psychoterapia indywidualna dorosłych: 130 zł – 50 minut

Psychoterapia dzieci i młodzieży: 130 zł – 50 minut

Psychoterapia rodziny: 180 zł – 75 minut

jj

Regulamin:

  1. Wizytę mogą Państwo odwołać lub przesunąć dzień roboczy wcześniej do godziny 15.00. W innym przypadku będą Państwo zobowiązani do uregulowania płatności za nieodbyte spotkania i zarezerwowany czas.
  2. Na wizytę umawia się osobiście pełnoletni Klient, w przypadku konsultacji dzieci i młodzieży prawny opiekun.
  3. W przypadku dwukrotnego odwołania wizyty niezgodnie z regulaminem, kolejne zarezerwowane spotkania zostaną anulowane do czasu uregulowania płatności.
  4.  W przypadku Państwa spóźnienia zobowiązuję się oczekiwać 15 minut. Jeżeli przewidują Państwo, że dotrą Państwo po upływie tego czasu proszę o bezpośredni kontakt (najlepiej SMS) lub poinformowanie o tym rejestracji.
  5.  Każde spotkanie trwa 50 minut lub 75 minut w przypadku terapii rodziny – nie ma możliwości przedłużenia tego czasu z uwagi na kolejnych oczekujących Klientów, których spotkanie powinno rozpocząć się punktualnie.
  6. Od momentu nawiązania kontaktu, zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową, udostępnione przez Państwa dane osobowe przetwarzane są przeze mnie oraz rejestrację placówki, w której odbędzie się spotkanie. Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych osobowych TUTAJ.