Cennik:

Konsultacja psychologiczna: 170 zł – 50 minut

Psychoterapia indywidualna dorosłych: 170 zł – 50 minut

Psychoterapia dzieci i młodzieży: 170 zł – 50 minut

Psychoterapia pary, rodziny: 220 zł – 75 minut

.

Regulamin:

1. Umówioną wizytę można bezpłatnie odwołać lub przełożyć do godz. 12.00 dnia poprzedniego. W innym przypadku będą Państwo zobowiązani do uiszczenia opłaty za zarezerwowany czas. Zasada odwoływania wizyt dotyczy także zdarzeń losowych.

2. Spotkania zaczynają się i kończą punktualnie, tak aby każdy z Państwa miał możliwość rozpocząć swoją wizytę o ustalonej porze.

3. W przypadku spóźnienia, zobowiązuję się oczekiwać na Państwa 10 minut. Jeśli planują Państwo dotrzeć na spotkanie i przewidują spóźnienie proszę o wiadomość SMS.

4. Osobą rezerwującą wizytę może być wyłącznie osoba, która będzie jej uczestnikiem, natomiast w przypadku dzieci i nastolatków poniżej 18 roku życia, powinni być to prawni opiekunowie.

5. W trosce o zachowanie dyskrecji i komfortu wszystkich Państwa, proszę, aby nie oczekiwać na spotkanie pod gabinetem. Zapraszam na spotkanie punktualnie. 

6. Bardzo proszę o informację, jeśli wykazują Państwo objawy chorobowe – ustalimy wówczas, czy spotkanie może się odbyć. Zobowiązuje się do tego samego.

7. Kontakt między spotkaniami (smsowy, telefoniczny) może dotyczyć wyłącznie spraw związanych ze zmianą i odwoływaniem wizyt. Chyba, że w trakcie spotkań ustalimy inaczej. Bardzo proszę o nieprzekazywanie mi istotnych informacji między sesjami, gdyż nie mam wówczas możliwości, aby należycie się odnieść do nich.